Одбери
Одбери
Rent a car
Transfer
Одбери

↑ Внсете параметри за пребарување во филтерот

ЛЕТУВАЊЕ СО АУРОРА

Одморот кој со нетрпение го чекате и го мислите цела година. Време поминато со најдрагите. Време кога се чувствувате опуштено и слободно. Време за Вас! 


 

ТУНИС • Лето 2022

НОВА ХИТ ДЕСТИНАЦИЈА

7 & 14 дневни аранжмани! Резервирај на време и користи големи промотивни попусти и промоции! 

» КОН ПОНУДА

 
 
✅ Директни лартери од Скопје!
✅ 7 или 14 дневни аранжмани
✅ Голем избор на добри хотели по одлични цени & услови!
✅ Сус, Хамамет, Монастир, Махдија...
✅ Можност за незаборавни пустински авантури
✅ 30+ години квалитетна, сигурна и професионална услуга
 

 

 

 

ХУРГАДА • ЦРВЕНО МОРЕ

ДИРЕКТНИ ЧАРТЕРИ ЈУНИ - СЕПТЕМВРИ

7, 10, 11, 14 дена! Резервирај на време и користи големи Early Booking попусти! 

» КОН ПОНУДА

 
✅ 7, 10, 11, 14 дневни аранжмани!
✅ Голем избор на проверени хотели!
✅ Чартер термини Јуни - Септември!
✅ Одлични цени и услови на плаќање!
✅ Долгогодишно и докажано искуство во Египет!
✅ 30+ години квалитетна, сигурна и професионална услуга
 

 

 

 

АНТАЛИЈА • ТУРЦИЈА

ЧАРТЕР ПРОГРАМА МАЈ-ОКТОМВРИ

Резервирај на време и користи големи Early Booking попусти и поволности! 

» КОН ПОНУДА

 
 
✅ Избор од 300+ хотели!
✅ Термини од Мај до Октомври!
✅ Најдобри цени и услови за плаќање!
✅ 30+ години квалитетна, сигурна и професионална услуга.
 

 


 

ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА

Острови, рајски плажи, палми, океани, џунгли, нови култури... 

Реализирајте го Вашиот сон и и уживајте во рајот на некоја од најегзотичните дестинации во светот - Малдиви, Сејшели, Занзибар, Маурициус, Куба, Доминикана, Мексико, Шри Ланка, Бали, Ломбок, Тајланд, Малезија, Индија, Кина, Дубаи, Египет, Тунис, Мароко... Изберете ја Вашата дестинација а ние ќе подготвиме персонализирана предлог понуда за Вашето патување.

 

 

AURORA RESORT & SPA 5*

Мало парче рај создадено да Ви пружи незаборавно искуство.

Сместен во источниот планински дел од државата, веднаш над Беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските планини, овој луксузен а сепак интимен комплекс е совршено бегство од секојдневието – место за вистински одмор. Информирајте се подетално и посетете го Аурора Ресорт.


 

ПРОЛЕТ - Групни Патувања
ИСТАНБУЛ 8 Март

ИСТАНБУЛ 8 Март

Авион | 05-08.Март | од 325€
ИСТАНБУЛ Велигден

ИСТАНБУЛ Велигден

Авион | 21-24.Април | од 349€
ЕГИПЕТ Велигден

ЕГИПЕТ Велигден

Хургада & Крстарење по Нил | 995€
ЈОРДАН Велигден

ЈОРДАН Велигден

7 Ноќи | Кружна Тура | од 1.299€

 

МАКЕДОНИЈА

Сонце, езера, планини, вино, вкусна храна... Дома си е дома.

Истражете ги нашите природни убавини и уживајте со сите сетила во богатата туристичка и гастрономска понуда на нашата држава. Охрид, Струга, Берово, Крушево, Дојран или Маврово, има многу места во кои секој еден може да го пронајде својот мир и да ужива во денови одмор.

 

Domasiedoma1_1140.jpg