ИНДИВИДУАЛНИ ПАТУВАЊА

» Изберете ја Вашата дестинација и реализирајте го вашиот сон со патување на  Малдиви, Сејшели, Занзибар, Маурициус, Куба, Доминикана, Мексико, Шри Ланка, Бали, Ломбок, Тајланд, Малезија, Индија, Кина, Дубаи, Египет, Тунис, Мароко ...

 

За сите сладокусци, истражувачи и авантуристи, светски патници со специфични афинитети и барања - тука сме да ги претвориме Вашите идеи и патувачки потреби во реалност. Спремни сме да Ве советуваме и да го организираме Вашето патување до најдалечните меридијани на светот, на професионален, софистициран и пред се сигурен начин...

Располагаме со огромна палета на дестинации во кои имаме изградено долгогодишни стабилни партнерства; соработуваме со повеќе туроператорски хотелски системи (HotelsPro, GoGlobal, HotelBeds, итн); а како IATA - сертифицирана агенција можеме да букираме карти со сите светски авиокомпании, редовни или "Low Cost" превозници. 

 

Изберете ја Вашата понуда и исконтактирајте не за да подготвиме персонализирана предлог понуда за Вашето патување.