Одбери
Одбери
Rent a car
Transfer
Одбери

Ве молиме внсете ги параметрите на пребарување во филтерот


 

AURORA RESORT & SPA 5*

Мало парче рај создадено да Ви пружи незаборавно искуство.

Сместен во источниот планински дел од државата, веднаш над Беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските планини, овој луксузен а сепак интимен комплекс е совршено бегство од секојдневието – место за вистински одмор. Информирајте се подетално и посетете го Аурора Ресорт.


 

МАКЕДОНИЈА

Сонце, езера, планини, вино, вкусна храна... Дома си е дома.

Истражете ги нашите природни убавини и уживајте со сите сетила во богатата туристичка и гастрономска понуда на нашата држава. Охрид, Струга, Берово, Крушево, Дојран или Маврово, има многу места во кои секој еден може да го пронајде својот мир и да ужива во денови одмор.

 

Domasiedoma1_1140.jpg

 


 

БУГАРИЈА

ЗИМА 2020/2021 

Не пропуштајте ги FIRST MINUTE понудите со големи попусти и поволности!

Банско  Боровец  Пампорово 

   

КОПАОНИК

ЗИМА 2020/2021

Скијање и зимување во еден од најдобрите ски центри на Балканот.

Кон Хотелска Понуда

ИСТАНБУЛ - CITY BREAK

АВИОНСКА ИНДИВИДУАЛНА ПРОГРАМА

2, 3 или 4 ноќевања, повратни авионски карти, организирани трансфери.

» Кон понуда

АНТАЛИЈА • ТУРЦИЈА

АВИОНСКА ИНДИВИДУАЛНА ПРОГРАМА

Авионските пакет аранжмни продолжуваат во мирните и пријатни, зимски месеци! 

» Кон понуда

 
ХУРГАДА • ЦРВЕНО МОРЕ

ТОПЛА ЗИМА НА ПЛАЖА

Авионски пакет аранжмани од Скопје за Хургада, од Ноември до Април!

» Кон понуда

 

 

ЛЕТУВАЊЕ СО АУРОРА

Одморот кој со нетрпение го чекате и го мислите цела година. Време кое го поминувати со најдрагите. Време кога се чувствувате опуштено и слободно, време за Вас! Искористите ја приликата со Аурора Турс да летувате на некое од вашите омилени летувалишта по промотивни 'First Minute" цени


 

ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА

Острови, рајски плажи, палми, океани, џунгли, нови култури... 

Реализирајте го Вашиот сон и и уживајте во рајот на некоја од најегзотичните дестинации во светот - Малдиви, Сејшели, Занзибар, Маурициус, Куба, Доминикана, Мексико, Шри Ланка, Бали, Ломбок, Тајланд, Малезија, Индија, Кина, Дубаи, Египет, Тунис, Мароко... Изберете ја Вашата дестинација а ние ќе подготвиме персонализирана предлог понуда за Вашето патување.