Одбери
Одбери
Rent a car
Transfer
Одбери

Ве молиме внсете ги параметрите на пребарување во филтерот


 

AURORA RESORT & SPA 5*

Мало парче рај создадено да Ви пружи незаборавно искуство.

Сместен во источниот планински дел од државата, веднаш над Беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските планини, овој луксузен а сепак интимен комплекс е совршено бегство од секојдневието – место за вистински одмор. Информирајте се подетално и посетете го Аурора Ресорт.

МАКЕДОНИЈА

Сонце, езера, планини, вино, вкусна храна... Дома си е дома.

Истражете ги нашите природни убавини и уживајте со сите сетила во богатата туристичка и гастрономска понуда на нашата држава. Охрид, Струга, Берово, Крушево, Дојран или Маврово, има многу места во кои секој еден може да го пронајде својот мир и да ужива во денови одмор.

 

Domasiedoma1_1140.jpg

 


 

ЛЕТУВАЊЕ СО АУРОРА

Одморот кој со нетрпение го чекате и го мислите цела година. Време кое го поминувати со најдрагите. Време кога се чувствувате опуштено и слободно, време за Вас! Искористите ја приликата со Аурора Турс да летувате на некое од вашите омилени летувалишта по промотивни 'First Minute" цени


 

ЦРВЕНО МОРЕ & ХУРГАДА

Најпознатиот, подводен, тропски рај

Со чартер летови или редовни авионски конекции повторно ве носиме до брегот на Црвеното Море! Пакет аранжмани за ХУРГАДА со сите трошоци вклучени. Следете ја нашата понуда редовно за најактуелните цени, понуди, промоции, "First Minute" или "Last Minute" акции! 

Важна Информација - Ковид ПЦР Тест

Согласно последните одлуки и протоколи, во интерес да се обезбеди максимална здравствена безбедност на туристите, за влез во Египет од 01.09.2020 е потребен негативен ПЦР Ковид тест. За корисници на пакет аранжмани, Аурора Турс организира лесно и брзо тестирање пред поаѓање.

 

 
 

 

АНТАЛИЈА ЛЕТО 2020

Магична, Топла, Мека, Мераклиска земја 

Авионски пакет аранжмани до Анталискиот - Медитерански брег. Резервирајте на време и искористете ги големите Early Booking попусти за рани резервации. Следете ја нашата понуда редовно за најактуелните цени, понуди, промоции, "First Minute" или "Last Minute" акции!

 
 
БОДРУМ - ТУРЦИЈА

Најпрестижната, монденска, туристичка дестинација во Турција 

Хотелско сместување за индивидуални аранжмани, или пакети со вклучен авионски превоз од Скопје со Turkish Airlines, аеродромски такси, трансфери и сместување!

» Погледнете ја понудата и пронајдете го Вашиот идеален пакет аранжман

 

 

ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА

Острови, рајски плажи, палми, океани, џунгли, нови култури... 

Реализирајте го Вашиот сон и и уживајте во рајот на некоја од најегзотичните дестинации во светот - Малдиви, Сејшели, Занзибар, Маурициус, Куба, Доминикана, Мексико, Шри Ланка, Бали, Ломбок, Тајланд, Малезија, Индија, Кина, Дубаи, Египет, Тунис, Мароко... Изберете ја Вашата дестинација а ние ќе подготвиме персонализирана предлог понуда за Вашето патување.