МАУРИЦИУС
Рајски остров исполнет со неверојатни пејзажи, егзотика, романтика, авантура...
Лоциран во Индискиот Океан во јужната планетарна хемисфера, близу Мадагаскар, Маурициус е едно од оние места кои фасцинираат, се вовлекуваат под кожа и ќе ве натераат да се чувствувате магично. Километри на недопрено крајбрежје, рајски плажи со бел песок, тропски шуми, планини, најлуксузни хотели и одморалишта, терени за голф, сафари паркови ... Сите убавини и содржини не ги оставаат рамнодушни ниту најпребирливите посетители. A кога ќе го посетите, нема да можете да верувате дека е вистински... 

 

Побарајте го Вашиот пакет аранжман за Маурициус преку Аурора - контактирајте не за детална и комплетна понуда, персонализирана и адаптирана на Вашите потреби и можности.  


Контакт Информации

Канцелариски телефони:

☎ + 389 2 2464 440
☎ + 389 2 2463 838
☎ + 389 2 3201 213

 

Дежурни телефони за итни ситуации:
  + 389 75 432 872
  + 389 75 455 139

 

e-mail
info@aurora.com.mk 
aurora@aurora.com.mk 

 

Продажни канцеларии:

25 години на препознатлива локација, во сопствени модерни простории:

Скопје - Аеродром - 3 Бисери 
(бул. Јане Сандански, ТЦ 3 Бисери - до сендвичара 7ца)
» Отвори мапа

Формулар за контакт