Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Yanakiev Club Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот се наоѓа во центарот на Боровец до скијачката патека.

Соби:Постојат 64 стандардни соби и 6 апартмани. Сите соби имаат бања (туш / тоалет), фен, LCD телевизор, мини бар, телефон и балкон.

Хотелски сорджини:Покрај ресторанот со поглед на ски патеките, хотелот располага со лоби и пијано бар. Сеф е достапен на рецепцијата на хотелот, а Wi-Fi е достапен во лобито. Гостите можат да го користат СПА центарот, во која има базен, сауна, џакузи и парна соба. Хотелот има гаража со доплата и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:Употреба на базен и сауна од 15ч-19ч, WIFI и паркинг.