Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Vincci Marillia
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Vincci Marillia

Локација: Со многу добра положба, на идилична песочна плажа, опкружен со градина полна зеленило, овој квалитетен хотел се наоѓа во Јасмин Хамамет, населба позната по насадите со јасмин. Хотелот Vincci Marillia се наоѓа директно на плажата во Јасмин Хамамет, 12 км од стариот град Хамамет, околу 2 км од марината Јасмин Хамамет, 75 км од аеродромот во Тунис, 95 км од аеродромот во Монастир.
Соби: Сите соби се опремени со клима уред, балкон или тераса, бања, фен, телефон, мини фрижидер, LCD SAT ТВ и електронски сеф.
Содржини: На располагање на гостите се два надворешни базени од 1320 м2 и 450 м2, детски базен, внатрешен базен загреан во зима, главен ресторан, азиски a la carte ресторан (01.06.-30.09.), ресторан со тераса покрај базен, 4 барови и спа центар. Wi-Fi интернет во лобито.
Спорт и забава:  Теретана, пинг-понг, одбојка на плажа, пикадо, аеробик , аквагим, еден воведен час за нуркање и анимација.
Плажа: Хотелот има сопствена песочна плажа. Користењето на чадори за сонце и лежалки е бесплатно за гостите на хотелот, пешкирите се со депозит.