Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
THRONE BEACH RESORT (ex Nilbahir)
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во регионот Кизилот. Оддалечен е 15 км од Манавгат и 80 км од аеродромот во Анталија.

Сместување: Хотелот во својата понуда има 313 соби кои се опремени со бања со када, фен, VRF клима, директен телефон, мини бар (вода и минерална вода при пристигнување), сеф (доплата), сателитска ТВ и музички канали, балкон.

Содржини: Хотелот во својата понуда има главен ресторан базиран на отворено бифе, ресторани А’ла Карте: османлиско - турска кујна, Пиканте - медитеранска кујна, лоби бар, бар на базен и плажа, диско клуб.
Отворен и затворен базен за деца и возрасни, два слајда, турска бања, сауна, парна бања, фитнес, пинг-понг, одбојка на плажа, забавни програми преку ден и навечер, мини клуб за деца од 4 до 12 години со дневни програми, мини диско вечер.

Плажа: Хотелот има приватна песочно камчеста плажа која е оддалечена 300 метри, со минување на улица (поврзана со тунел). Лежалки, чадори за сонце и пешкири за на плажа се бесплатни за гостите на хотелот.