Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
SUN ISLAND RESORT & SPA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Sun Island Resort & Spa е оддалечен на 17-минутен лет од меѓународниот аеродром во Мале. Избегајте во егзотичен свет на неверојатен можен простор, каде авантурите и релаксацијата се подеднакво достапни. Овој луксузнен ресорт има 9 ресторани со различни опции за јадење , од домашна кујна, Тајландска, Италијанска и Јапонска. На располагање се и неколкуте барови, во лоби, во базен и Coffee Shop кој нуди 24 часовна услуга. Секоја пространа вила е опремена со балкон, ТВ со кабелски канали и ДВД плеер, приватна бања со туш и када. За авантуристите, ресортот нуди џет-ски, кајак,  утрински риболов и риболов на зајдисонце и крстарење по соседните острови, едрење со катамаран или летање  со авиони на вода. Ресортот располага со СПА центарот кој нуди третмани за лице и тело, голем број на продавници и бутици кои обезбедуваат избор на сувенири. Покрај тоа, ресортот нуди отворен базен и бесплатен WiFi.
Од зачудувачки активности до драгоцено спокојство, овој ресорт на Малдивите ќе ве воодушеви и пружи извонредни искуства и незаборавни спомени.

Забелешки

Дадените цени се во тотал за селектираната соба, пансион и број на лица за избраниот термин. Истите вклучуваат:

- Соодветен повратен трансфер од аеродромот на Мале до островот/хотелот (со глисер, хидро авион или локален лет)

- Пречек и асистенција од локалниот партнер на аеродромот во Мале

- Сите туристички, административни, еколошки такси.

 

Во цените не се вклучени авионските карти до Малдивите - за понуда на авионски карти или конкретна пакет понуда Ве молиме контактирајте не.

За празнични периоди (Нова Година, Божиќ, итн.) можни се дополнителни доплати кои не се вкалкулирани во цена.

 

Ова е само дел од понудата за Малдиви. За понуда за други типови на соби или други хотели Ве молиме контактирајте не.