Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
St. George Ski & Holiday Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот се наоѓа на 2 км од центарот на стариот град и 800 метри од гондолата, до која има организиран трансфер хотелски минибус.

Соби:Секоја соба има бања (туш / тоалет), фен, сателитска ТВ, телефон, сеф, мини бар и балкон.

Хотелски содржини:Хотелот располага со ресторан, лоби бар, детски клуб. Wi-Fi е достапен низ целиот хотел. Во СПА центарот  гостите можат да користат базен, фитнес центар, сауни, простории за масажа и џакузи. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опрема.

Цената вклучува:Употреба на базен, сауна, џакузи, парна соба, Wi-Fi, детски клуб и превоз до гондолата.