Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
SNEZHANKA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Пампорово, оддалечен 700 м од гондолата, до која е организиран трансфер со минибус.

Соби: Хотелот има 67 стандардни соби и 11 апартмани. Сите соби имаат бања (туш / тоалет), фен, мини бар, сателитска ТВ, телефон и балкон.

Хотелска содржина: Покрај главниот ресторан, хотелот има и традиционална бугарска таверна, лоби бар. Во СПА центарот има сауна, џакузи и простории за масажа.  Хотелот има продавница,  дискотека и бесплатен паркинг.

Цената вклучува : Употреба на базен, сауна, фитнес центар, Wi-Fi.