Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Sileks
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотел Силекс се наоѓа во туристичкиот комплекс Св.Стефан, оддалечен 4км од центарот на Охрид, на регионалниот патен правец Охрид – Св.Наум и 10км од аеродромот Св.Апостол Павле.

Сместување: Собите се опремени со бања, тераса, LCD ТВ, фен, бесплатен Wi-Fi, кабелска телевизија, клима уред, мини бар, собна услуга.

Содржини: Гостите на располагање имаат базен, фитнес центар, сауна, простории за масажа.