Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
SIDE TOWN BY ZHotels (ex.Hera Park)
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Сиде. Оддалечен е 2 км од центарот на Сиде и 75 км од аеродромот од Анталија.


Сместување: Хотелот е со 4* и има капацитет од 180 соби. Сите соби имаат купатило со када или туш кабина, фен, клима, директнa телефонска линија со рецепција, мини бар, сеф, SAT TV, балкон или тераса.

Содржини: Хотелот располага со отворен и затворен базен за возрасни и за деца, фитнес центар, сауна, терен за тенис, одбојка, музика во живо еднаш неделно, мини клуб за деца од 4 до 12 години.


Плажа: Хотелот има своја приватна плажа која е одалечена 150м од хотелот. Лежалките, чадорите и пешкирите за на плажа се бесплатни за гостите на хотелот.