Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
SHORES GOLDEN SHARM EL SHEIKH
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Овој хотел е оддалечен на 15 минути возење од аеродромот и 8км од центарот на Naama Bay.

Сoби: Хотелот има 250 соби и сите се опремени со купатило, фен, мини бар, сателитска, клима, сеф и балкон.

Хотелски содржини:  Во склопот на хотелот има и СПА и фитнес центар, менувачница, главен ресторан каде се служи интернационална кујна и неколку барови.

Спорт и забава: Хотелот има 2 базени со одвоен дел за деца. Исто така се достапни и спортови на вода, гњурење, одбојка, билкијард, пинг понг и детски клуб. 

Плажа: Хотелот ја дели плажата со сестринкиот хотел Shores Aloha и се наоѓа на 500 метри од хотелот.