Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Sentido Mamlouk Palace Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на 20км од Хургада и 12км од аеродромот јужно до Сафага.
Соби: Сите соби се климатизирани и имаат балкон или тераса, бања со када / туш, тоалет, биде, фен, телефон, мини бар, сателитска телевизија.
Содржини: Хотелот се наоѓа во прекрасен парк, опкружен со зеленило, Располага со ресторан за риба и мексикански ресторан, 3 големи отворени и 1 затворен базен, детски клуб со анимации, фризер, продавници, 24 часовен лекар, интернет кафе и спа центар со фитнес сала, сауна, џакузи и соби за масажа.
Спорт и забава: За спортски активности има 2 тениски игралишта, пинг-понг, фудбалско игралиште, одбојка на плажа, клуб за нуркање, 2 терени за голф во близина, училиште за јавање.
Плажа: Хотелот има сопствена плажа.