Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Royal Park & Spa Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот зазема одлична локација во близина на Kempinski Grand Arena 5*, на пешачко растојание од гондолата.

Соби: Хотелот располага со 135 апартмани и 57 двокреветни соби. Сите соби имаа САТ ТВ, тоалет, фен и минибар.

Хотелски содржини: Ресторан, лоби бар, СПА центар (затворен базен, сауна,  парна бања) и паркинг.

Цената вклучува: Употреба на СПА центарот, паркинг, WiFi.