Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
ROYAL ISLAND RESORT & SPA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Royal Island Resort & Spa се наоѓа во атолот Baa на Малдиви, на 30-минутно возење со авиони од меѓународниот аеродром во Мале. 
Дојдете и искусете ги Малдивите за кои секогаш сте сонувале во овој ресорт.  Уживајте во неспоредливи услуги и капацитети, раскошниот СПА центар и прекрасен избор на ресторани, вклучувајки ги и специјализираниот ресторан за морска храна и ресторан на плажа или некој од 4-те барови. Гостите можат да уживаат во нуркачки спортови и крстарења со прекрасен поглед на зајдисонце. Оние што бараат повеќе авантуристички спортови можат да пробаат скијање на вода или сурфање . Други рекреативни објекти вклучуваат отворен базен, теретана и тениски игралишта. Бунгаловите се изградени со дрвени материјали и располагаат со приватно внатрешен двор за седење и поглед кон Индискиот океан. Секоја соба има ТВ и сопствена бања со када и туш.
Сето ова ве чека во луксузното одморалиште на Малдиви, со величествен подводен свет кој ќе ве остави без зборови - само дозволете ни да ви го покажеме патот.

Забелешки

Дадените цени се во тотал за селектираната соба, пансион и број на лица за избраниот термин. Истите вклучуваат:

- Соодветен повратен трансфер од аеродромот на Мале до островот/хотелот (со глисер, хидро авион или локален лет)

- Пречек и асистенција од локалниот партнер на аеродромот во Мале

- Сите туристички, административни, еколошки такси.

 

Во цените не се вклучени авионските карти до Малдивите - за понуда на авионски карти или конкретна пакет понуда Ве молиме контактирајте не.

За празнични периоди (Нова Година, Божиќ, итн.) можни се дополнителни доплати кои не се вкалкулирани во цена.

 

Ова е само дел од понудата за Малдиви. За понуда за други типови на соби или други хотели Ве молиме контактирајте не.