Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
ROYAL GRAND SHARM
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на еден од најубавите корални гребени и е оддалечен 5км  од центарот на Naama Bay и 18км од аеродромот.

Сoби:  Хотелот располага со 350 соби и сите се опремени со купатило, фен, сателитска, клима уред, сеф, мини бар и балкон.

Хотелски содржини: Во склопот на хотелот има главен ресторан и 2 A-la carte ресторани, 5 барови, продавница, фризерски салон, СПА и фитнес центар, менувачница и бесплатен WiFi во лобито.

Спорт и забава: На гостите им се на располање 3 надворешни базени, многубројни спортови на вода, гњурење, тениски терен, пинг понг и билијард. За најмладите има детски клуб, игралиште и детски базен. За целокупната забава на гостите се грижи професионален аниматорски тим.

Плажа: Хотелот има песочна плажа со гребени и понтонски мост.