Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Regnum Bansko Apart Hotel & SPA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот со уникатен дизајн е оддалечен 900 м од стариот (етно) центар на Банско, а организиран е и минибус трансфер до гондолата која е оддалечена 400 м.

Соби:Сите студија и апартмани имаат кујна, купатило (туш / тоалет), фен, мини бар, сателитска ТВ и балкон.

Хотелски содржини:Хотелот располага со a la carte ресторан, лоби и ноќен бар. Хотелот располага и со менувачница, детски мини клуб, сеф на рецепцијата. Wi-Fi е достапно во лобито. СПА центарот има базен, сауна, џакузи, фитнес центар и простории за масажа. Хотелот располага со просторија за ски опремата, паркинг и гаража.

Цената вклучува:Употреба на базен, сауна, парна соба, фитнес центар, клуб за деца, трамсфер до гондолата и Wi-Fi во лобито.