Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
REEF OASIS BLUE BAY
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Овој луксузен хотел е оддалечен 5км од аеродромот и 2км од центарот на Naama Bay.

Сoби: Хотелот има 696 соби и сите се опремени со купатило, фен, мини бар, сателитска, клима, сеф и балкон.

Хотелски содржини: Покрај главниот ресторан каде се служи интернационална кујна Италијанскиот ресторан, во склопот на хотелот има баровите, СПА и фитнес центар, менувачница и бесплатен WiFi во лобито.

Спорт и забава: Хотелот има 5 базени, некои со тобогани и одвоен дел за деца. Исто така се достапни и спортови на вода, гњурење и терени за тенис, одбојка и дискотека. 

Плажа: Хотелот има сопствена плажа, долга 400 метри.