Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Radina's Way
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Се наоѓа во тивкиот дел од Боровец, оддалечена 2 км од центарот и гондолата.

Соби:Хотелот има 55 соби и 8 апартмани. Удобните и модерни соби и апартмани имаат бања (туш / тоалет), фен, LCD телевизор, телефон, сеф и мини бар.

Хотелски содржини:Покрај ресторанот, хотелот има и лоби бар. Wi-Fi е достапен во лобито. Билијард, електронски видео игри се на располагање на гостите. Во рамките на бањата има базен, со детски оддел, џакузи, турска и парна бања, сауна и простории за масажа. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:Употреба на базен, сауна, фитнес центар, Wi-Fi, паркинг и трансфер до гондолата.