Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Premier Luxury Mountain Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Premier Luxury Mountain се наоѓа во Банско во подножјето на Пирин планина, на 700 метри од ски-лифтот и 1.5км од центарот на Банско.
Сместување: вкупно 111 комфорни соби украсени со дрвен ентериер, опремени со: сеф, сат ТВ, мини бар, интернет, фен, бањарки и папучи, бања, балкон. Пространи соби се. Бесплатен Wi-Fi е на располагање во целиот објект.
Содржини: Хотелот располага со ресторан со интернационална кујна, и модерен à la carte ресторан, барови, Спа центар, фитнес центар, затворен базен, сауна, амам, приклучок за интернет, конференциска сала, висок квалитет на услуга.
Цената вклучува : На гостите на хотелот им е на располагање модерен Спа центар кој нуди бесплатна употреба на затворен базен, џакузи на отворено со топла вода, сауна, ароматизирана сауна, руска бања, фитнес центар.