Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
PARADISE ISLAND RESORT & SPA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Paradise Island наоѓа на 20-минутно возење со брз глисер од меѓународниот аеродром во Мале.  Ресортот нуди светло бели плажи, лагуна преплавена во сина боја и раширени дланки од кокос што се нишаат во ветерот.
Ресортот располага со отворен базен, 4 ресторани и СПА центар, тениски игралишта и опрема за сноркелинг и нуркање со боци. Приватните вили и бунгалови се опремени со клима, сателитска ТВ, сеф, фрижидер и приватна тераса со спокоен поглед на океанот. Исто така на избор се неколку ресторани, Јапонски, Италијански и морски ресторан, како и два бара со 24 часовна услуга за пијалоци и храна.
Однесувајте се кон себе со вистинско инспириран тропски луксуз,  во овој примамлив ресорт на идиличен остров во Индискиот Океан, каде ве чекаат незаборавни искуства.

Забелешки

Дадените цени се во тотал за селектираната соба, пансион и број на лица за избраниот термин. Истите вклучуваат:

- Соодветен повратен трансфер од аеродромот на Мале до островот/хотелот (со глисер, хидро авион или локален лет)

- Пречек и асистенција од локалниот партнер на аеродромот во Мале

- Сите туристички, административни, еколошки такси.

 

Во цените не се вклучени авионските карти до Малдивите - за понуда на авионски карти или конкретна пакет понуда Ве молиме контактирајте не.

За празнични периоди (Нова Година, Божиќ, итн.) можни се дополнителни доплати кои не се вкалкулирани во цена.

 

Ова е само дел од понудата за Малдиви. За понуда за други типови на соби или други хотели Ве молиме контактирајте не.