Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Orpheus Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е на 100 метри од првата скијачка патека и 150 метри од центарот на Пампорово.

Соби: Секоја соба има бања (туш / тоалет), сателитска ТВ, телефон, мини бар и балкон.

Хотелски содржини: Покрај ресторанот, хотелот има и лоби бар. Wi-Fi е достапно низ целиот хотел. Хотелот располага со базен и СПА со сауна, џакузи, солариум, масажа и фитнес сали. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опрема.

Цената вклучува: Употреба на базен, сауна, џакузи, фитнес центар, Wi-Fi паркинг и трансфер до гондолата Малина 2.