Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Orbilux Apart Hotel & Spa
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:  Хотелот е еден од современите хотели на Банско и се наоѓа на само 500 метри од гондолата. Ги комбинира најдобрите од сè што е современо со традициите на архитектурата на стариот Банско.

Соби: Апартманите се модерно уредени и со опремена кујна, балкон, САТ ТВ, фрижидер , а некои имаат и машина за перење алишта.

Хотелски содржини: Хотелот располага ресторан каде се служи Бугарска кујна, детска просторија и СПА центар со сауна, парна бања , фитнес центар и простории за масажа и паркинг. WiFi е достапно во лобито со доплата.

Цената вклучува: Kористење на СПА центарот, жичен интернет во соба и надземен паркинг.