Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
NOVOTEL PALM
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во заливот Naama Bay и е оддалечен 12км од аеродромот.

Сoби: Располага со 370 соби, опремени со купатило, фен, сателитска, сеф, минибар и балкон.

Хотелски содржини: Покрај главниот ресторан, има и 2 A-la carte ресторани- Италијански и Француски, 3 барови, СПА и фитнес центар, менувачница и бесплатен WiFi во лобито.

Спорт и забава: Хотелот има 4 надворешни базени, тениски терен, одбојка, спортови на вода, едрење, а во близина на хотелот има и терен за голф и мини голф. За најмладите има детски клуб, базен и игралиште.

Плажа: Има сопствена песочна плажа, преку улица на оддалеченост од 250 метри.