Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
MPM MERRYAN
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е изграден во традиционален стил на Родопа. Се наоѓа на 800 метри од скијачката патека во центарот на Пампорово.

Соби: Хотелот располага со вкупно 16 стандардни и 5 апартмани . Сите соби имаат бања (туш / тоалет), ТВ, телефон и мини бар.

Хотелски содржини: Покрај ресторанот во традиционален стил, хотелот има лоби бар и спортска продавница. Хотелот располага и со СПА со сауна, џакузи, простории за масажа и мал фитнес центар. Паркирањето е пред хотелот.

Цената вклучува: Употреба на сауни, парна соба, џакузи, фитнес центар, просторија за ски опремата и Wi-Fi во лобито.