Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
MPM Hotel Guinness Bansko
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот е оддалечена 250 метри од гондолата, до која е организиран трансфер со хотелски минибус и 800 метри од центарот на градот.

Соби:Секоја соба има бања (туш / тоалет), фен, сателитска ТВ, телефон, мини бар и балкон.

Хотелски содржини:Покрај главниот ресторан, хотелот располага со национален ресторан (таверна), лоби бар, продавница, фризер, менувачница, сеф на рецепцијата, пинг-понг и билијард. Wi-Fi е достапно во лобито. Хотелот располага со СПА центар, кој е реновиран и проширен во 2016 година и има базен, сауни, џакузи, релаксирана зона, простории за масажа и фитнес центар. Хотелот располага со паркинг, гаража (со доплата) и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:Употреба на базен, сауна, парна соба, турска бања, џакузи, Wi-Fi, паркинг и трансфер до гондола.