Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
MPM Bansko Spa & Holiday
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран на само 10 минути пеш од центарот на банско и 1км од и ски лифтот.
Сместување: Хотелот располага со 87 двокреветни соби, 6 фамилијарни соби, како и 5 апартмани. Сите соби се опремени  со француски лежај или две стандардни легла, клима, софа на развлекување, кабловска ТВ, телефон, интернет, греење, мини-бар, сеф, бањарки, фен, бања.
Содржини: Рецепција 24/7, ресторан, таверна во етно стил, 2 бара, затворен базен (бесплатно), Велнес & СПА центар, теретана/фитнес (бесплатно), сауна (бесплатно), парна бања (бесплатно), третмани и масажи (со доплата), изнајмување на велосипеди или автомобил, паркинг, 24 часовна услуга во соба, детско катче,  интернет, лифт.