Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Minamark Beach Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Овој хотел сместен во срцето на центарот на Хургада и 10 км од аеродоромот.
Соби: Располага со вкупно 300 соби, секја опремена со купатило, фен, ТВ, мини бар, клима, сеф, балкон или тераса.
Хотелски содржини: Хотелот располага со 2 главни ресторани во кои се служат специјалитет од интернационална кујна и 3 A la carte ресторани, со Лебанска, Италијанска и морска храна. Има бар во лобито и покрај базен, сервис за перење, интернет центар, продавници, менувачница и фризерски салон.
Спорт и забава: На љубителите на спорт на располагање им е надворешен базен, со посебен дел за деца и тобагани, пинг понг, пикадо, билјард, разни спортови на вода, спа центар со сауна, парна бања, џакузи и простории за масажи. За најмалите гости хотелот располага со мини клуб.
Плажа: Хотелот располага со сопствена песочна плажа.