Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
MARITIM JOLIE VILLE RESORT & CASINO
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е сместен во центарот на шеталиштето во Naama Bay, опкружен со многу продавници, ресторани и барови. Оддалечен на 20 минути возење од аеродромот.

Сoби: Хотелот има 396 соби, кои се опремени со купатило, фен, мини бар, сателитска, клима, сеф и балкон.

Хотелски содржини: Хотелот располага со 7 ресторани и 5 lounge барови, казино, СПА и фитнес центар, менувачница и WiFi во лобито со доплата.

Спорт и забава: Хотелот има 5 базени, со одвоен дел за деца. Исто така се достапни и спортови на вода, гњурење и терени за тенис,пинг понг, билијард, пикадо, одбојка  и деткси клуб со игралиште.

Плажа: Хотелот има сопствена плажа преку променадата, со песочен влез.