Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Marhaba Royal Salem
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на 145 км од аеродромот, а на 4 км од Сус.

Сместување: Хотелот располага со 316 соби и луксузни суити. Погледот може да биде кон морето или кон градината. Собите содржат бања, телефон, ТВ со сателитски канали, клима систем, WiFi конекција.

Хотелски содржини: 2  базени, отворен и затворен, аква парк, лежалки и чадори покрај базен и на плажа, детски клуб, анимации, спортови.

Спорт и забава: Хотелот располага со СПА центар и фитнес сала, детско игралиште, ноќен клуб.  Исто така нуди спортски активности, анимации и водени спортови со доплата.

Плажа: Хотелот има сопствена песочна плажа.