Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Magic Splash World Venus Beach
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е на 15 км оддалеченост од плажата Омар Кајам и 10 км оддалеченост од плажа Хамамет. Бел Азур Бич и Набеул Бич исто така се наоѓаат на 10 км оддалеченост.

Сместување: Хотелот располага со 339 соби,Сите соби имаат: сателитска ТВ, клима уред, када или туш, фен за коса, директна телефонска линија, мини бар.

Хотелски содржини: Во хотелот може да ја испробате интернационална кујна во Лес Оливие, еден од многуте ресторани за јадење во хотелот.Има повеќе барови:во лобито,на плажа,покрај базенот.

Спорт и забава: Има надворешен базен,можност за повеќе рекреативни активности и воден парк. Хотелот нуди дневни анимации и водени спортови со доплата.


Плажа: Песочна, со лежалки и чадори.