Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
LION Hotel Borovetz
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот се наоѓа во тивкиот дел од Боровец. Од ски-центарот е одалечен околу 1,2 км до кој е организиран трансфер со минибус.

Соби:Сите соби се реновирани во 2015 година и имаат бања (туш / тоалет), фен з, LCD телевизор , телефон, мини бар.

Хотелски содржини:Хотелот располага со главен ресторан што е реновиран, лоби бар, продавница, менувачница. Исто така има билијард и пинг-понг маса. Реновираниот СПА центар има базен, сауни, џакузи, relax zone, простории за масажа и фитнес центар. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:Употреба на базен, сауна, фитнес центар, оставата за ски опрема  и трансфер до гондолата.