Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Le Pacha Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Локација: Овој хотел сместен е во Хургада во близина на Марината и е 10 км одалечен од аеродоромот.
Сместување: Располага со вкупно 187 соби, секја опремена со купатило, фен, ТВ, мини бар, клима, сеф, балкон или тераса.
Хотелски содржини: Хотелот располага со главен ресторан во кој се служат специјалитет од интернационална кујна, еден Кинески, еден Индиски и еден ресторан на плажa. Има бар во лобито и покрај базен, сервис за перење, интернет центар, продавници, менувачница и фризерски салон
Спорт и забава: На љубителите на спорт на располагање им е надворешен базен, со посебен дел за деца и тобогани, пинг понг, билјард, разни спортови на вода, спа центар со сауна, парна бања, џакузи и простории за масажи
Плажа: Хотелот располага со сопствена песочна плажа.