Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Laki Hotel & Spa
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Лаки Хотел и Спа е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи. Се наоѓа на 4 км  од центарот на  Охрид, 2,5 км од плажата Куба Либре

Сместување :Хотелот има 60  соби  и 4 апартмана, распределени на 4 спрата, од кој секој спрат и соба имаат свој посебен дизајн и стил. Хотелот има 4 апартмани.Сите се опремени и дизајнирани според последни хотелски стандарди, со модерен и луксузен стил, креирани за Ваше максимално уживање.

Содржини: Ресторан, бар, паркинг, Wi-Fi  интернет

Спорт и забава: Внатрешен и надворешен базен, спа центар со сауна, парна бања, турска бања, масажи