Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
KLAS DOM HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран на 14км од Аланија и 138 км од аеродромот во Анталија.
СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот располага со 216 соби, сите модерно уредени и опремени со бања, балкон / тераса, мини бар, (се наплатува дополнително), сателитска ТВ, фен.
СОДРЖИНИ: Хотелот за своите гости нуди 1 отворен и 1 затворен ресторан.
СПОРТ И ЗАБАВА:Хотелот располаѓа со  2 отворени базени, тобогани, затворен базен, масажа, сауна. Пинг понг, клуб за деца, водени спортови.
ПЛАЖА: Хотелот располага со 10м приватна плажа до која се стигнува преку подземен премин. Користењето на лежалките и чадорите за сонце се бесплатни.