Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
KEMPINSKI HOTEL THE DOME
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белек, 25 км од аеродромот во Анталија и 35 км од центарот на Анталија..

Сместување:  Хотелот има 175 соби и 18 приватни вили. Сите соби се со купатило со туш, фен, клима, сеф, телефон, фен,минибар,  сателитска ТВ и балкон.

Содржини: Главен ресторан со шведска маса, неколку A-la carte ресторани и барови,

Спорт и забава: Отворен и затворен базен за возрасни и деца, фитнес, Турска бања, сауна, тениски игралишта, водени спортови со доплата, Спа центар, билјард, компјутерски игри, Забавна програма, мини клуб за деца од 04-12 години со специјална програма,мини диско во вечерните часови.

Плажа: Хотелот се наоѓа на самата плажа. и има лежалки и чадори.