Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
JAZ CASA DEL MAR RESORT
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:  Хотелскиот комплекс Jaz Casa Del Mar Resort, кој до 2019 година беше познат под името Grand Plaza Resort, се наоѓа на шеталиштето во Мемша, преку улица од хотелот Jaz Casa Del Mar Beach (поранешен Grand Plaza) каде гостите ја користат песочната плажа и лежалки. Од центарот е оддалечен окулу 5км а од аеродромот 3км. 

Соби: Хотелот располага со 199 соби со купатило, фен, ТВ, телефон, клима уред, сеф, балкон или тераса.

Содржини: Во склоп на хотелот се наоѓа главниот ресторан со тераса која е отворена и со поглед кон базенот, La Terace ресторан, бар на лоби и покрај базен, дискотека, интернет центар, фризерски салон, детски клуб, два отворени базени од кои едниот со дел за деца, тобогани, фитнес, пинг понг, пикадо.