Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Inex Gorica
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Се наоѓа на само 4км од Охрид ,покрај самото Охридско Езеро на патот кон манастирот Св.Наум ,12км од Охридскиот аеродром, во опкружување на прекрасна природа и борова шума.

Сместување: Хотелот  има повеќе од 100 двокреветни соби ,неколку стандардн апартмани, 2 Претседателски апартмани . Сите соби се луксузно опремени според највисоки стандарди и модерен или класичен стил, имаат клима уред, бесплатен Wi-FI., мини бар, директна телефонска линија и кабловска телевизија 

Содржини: Ресторан, 24 часа бар, фудбалско игралиште, тенис, базен, спа (парна бања, сауна, фитнес), паркинг, хемиско чистење, рент а кар...

Плажа: Една од најпознатите и најчистите плажи на охридското крајбрежје се наоѓа во непосредна близина.