Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Iglika Palace
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Боровец, веднаш до хотелот Рила, 200 метри од гондолата.

Соби:Сите соби и апартмани имаат бања (туш / тоалет), фен, телефон, сателитска ТВ и мини бар.

Хотелски капацитети:Покрај главниот ресторан, хотелот има лоби бар и СПА центар со базен, сауна, просторија за пареа, солариум и простории за масажа. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:Употреба на базен, паркинг и Wi-Fi во лобито.