Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
HYATT REGENCY
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Овој ексклузивен хотел се наоѓа во заливот Gardens и е оддалечен 4км од заливот Naama Bay и 10км од аеродромот.

Сoби: Хотелот има 471 луксузни и комфорни соби и сите се опремени со купатило, фен, мини бар, сателитска, клима, сеф и балкон.

Хотелски содржини: Покрај главниот ресторан каде се служи интернационална кујна, хотелот има и 5 A-la carte ресторани и неколку барови. Во склопот на хотелот има и мини шопинг центар, СПА и фитнес, менувачница и бесплатен WiFi во лобито.

Спорт и забава: Хотелот има 3 базени, од кои еден е со одвоен дел за деца,  Aqua Fun центар кој се простира на 2500м2 со 3 каскадни базени, тобогани и lazy river. Исто така се достапни и спортови на вода, гњурење, сурфање и терени за тенис, одбојка, фудбал и squash.

Плажа: Хотелот располага со 2 плажи, од кои едната е со песочен влез, а другата со корални гребени, до која се стигнува преку скали, лифт или клубско мини возило.