Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
HOTELUX MARINA BEACH
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот кој до пред неколку години беше познат како Premium Grand Horizon се наоѓа на приватна песочна плажа, во непосредна близина на новата марина - поточно помеѓу старата и новата марина, на само 2 км од Сакала, и околу 7 км од аеродромот.
Соби: Хотелските соби се реновирани и опремени со  клима, сателитска ТВ, телефон, сеф, мини фрижидер, купатило, апарат за кафе/чај, балкон или тераса.
Содржини: Хотелот има лоби бар, главен ресотран, а ла карте ресторани, бар на плажа, бар покрај базен, еден поголем отворен базен и базен за деца, мини клуб за деца. 
Спорт и забава: Спа центар, турска бања, сауна, џакузи, теретана, тенис, одбојка на плажа, активности за деца, центар за нуркање, билјард, кугање, спортови на вода.
Плажа: Приватна песочна плажа со бесплатни чадори и лежалки.