Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel Tino
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотел Тино е нов, модерен и атрактивен хотел кој е дизајниран да ги задоволи сите стандарди и желби на  гостите. Сместен на кејот на Охридското Езеро, на само 600 метри од центарот на Охрид, со одличен поглед на езерото.

Сместување: Сите соби се модерно опремени големи соби со бања или туш, клима уред, мини бар, ТВ  кабелска, телефон, фен

Содржини: 24 часа услуги на рецепција, интернет (жичен), паркинг (надворешен сопствен), ресторан, соби за непушачи, собна услуга, тераса, ресторан, современ SPA центар.