Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel Su
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

www.suhotel.mk 

Локација: Хотелот се наоѓа на само 8 минути пешачење од центарот на Охрид ,сместен во мирен и спокоен амбиент, на првата линија на езерскиот брег, хотелот СУ има  ресторан кој нуди прекрасен поглед на Охридското Езеро и градот.

Сместување: Хотелот има 32 соби  со балкони,  бесплатна WiFi во соба,клима  уред, фрижидер и мини бар. Телевизорите со рамен екран со кабелски канали

Содржини : Ноќен клуб, тераса на покривот. Има бесплатен паркинг.