Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel Rila
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:
Најголемиот хотелски комплекс вo Боровец се наоѓа во центарот на подножјето на ски патеките. Оддалечен е 250 м од главната гондола.

Соби:
Сите соби имаат бања (туш / тоалет), сателитска ТВ, телефон, мини бар или фрижидер и балкон. SUPERIOR собите се целосно реновирани во 2017 година.

Хотелски содржини:
Покрај ресторанот, кој е реновиран во 2015 година и лоби барот, хотелот има и ноќна и новоотворен  Панорама Бар. Гостите можат да го користат базенот бесплатно, а за доплата и целосно реновиниот СПА центар со термална зона со неколку сауни, парна бања, џакузи и простории за масажа. Хотелот располага и со продавница, фризер, маникир, како и паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:
Употреба на базен, џакузи, W-Fi во лоби.