Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel Maiva
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерото и 150 метри од Хотел Климетица. Хотел Маива е нов објект.

Сместување: Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро.

Содржини: Kристална сала, во склоп на хотелот работи и кафе бар со тераса, каде ќе можете да се релаксирате за време на Вашиот престој. Хотелот располага и со приватен паркинг.

Спорт и Забава: Хотелот има надворешен базен, спа центар на најгорниот спрат, сауна, парна бања, релакс лежалки, џакузи со поглед кон езерото.