Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel International
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

http://hotelinternational.mk/

Локација: Хотелот се наоѓа во мирен дел на Охрид, во близина на кружниот тек на излезот од градот наспроти "Билјанини Изворисо што овозможува брз и едноставен пристап до плажите на Охридското Езеро.

Соби: Климатизирани соби со сопствено купатило, клима, ТВ и бесплатен WI-FI

Содржини: Ресторан, кафе бар со тераса, фитнес центар, сауна, турска бања, џакузи, бесплатен паркинг за гостите. Рецепцијата работи нон стоп а гостите на располагање имаат менувачница и собна послуга.