Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel Breza
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот се наоѓа во центарот на Боровец, на само 100 м од гондолата.

Соби:Сите соби имаат бања (туш / тоалет) сателитска ТВ, телефон.

Хотелски содржини:Покрај ресторанот и лоби барот, хотелот има и детско катче, а Wi-Fi е достапен во лобито. СПА центарот  вклучува сауна, амам и простории за масажа. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:Употреба на сауната, амамот и WIFI.