Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Hotel Bellevue
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Се наоѓа меѓу брегот на Охридското езеро и зелената шума на Националниот Парк Галичица од каде има прекрасна глетка на езерото и планината ,на 7 км од Охрид и 14 км од охридскиот аеродром.

Сместување:  Хотелот располага со 170 двокреветно соби со опција за додавање на трет кревет,3 апартмани –спална и дневна соба,1 делукс апартман.

Содржини : Ресторанот има одлична кујна и капацитет од 220 места и надворешна тераса. Хотелот Белви има сала за појадок за 110 луѓе, бар за 60 гости, аперитиф бар и клуб Табу со површина од 700 м. квадратни. 24 часа услуги на рецепција,  Конференциска сала ,Паркинг (надворешен сопствен) ,Сефови , Соби за непушачи , Собна услуга , ТВ салон Базен (надворешен) 

Плажа : На прва линија од 500 метарска приватна плажа