Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
HOLIDAY PARK RESORT
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во областа Karaburun, 25км од Сиде, 35 км од Аланија и 90км од аеродромот во Анталија. 

СМЕСТУВАЊЕ: Вкупен број на соби 207. 
Стандардни соби (25-29м², една спална, едно купатило, макс.3+1 лица). 
Сите соби се со купатило со када, туш и фен, клима сплит систем, телефон, мини бар (се дополнува секој ден само со вода), сеф (се доплаќа), тепих на подот, сателитска ТВ и музички канали, балкон. 

СОДРЖИНИ: Главен ресторан со шведска маса, Лоби бар, снек бар покрај базен, бар на плажа. Доктор, чување деца, перална, телефон, факс, интернет, фризер, продавници, дополнително се наплаќаат. 

СПОРТ И ЗАБАВА: Отворени базени за возрасни и деца, три лизгалици на вода, Турска бања, сауна, фитнес, пинг понг, сквош, одбојка на плажа, кошарка. Масажа, билијард, спортови на вода, дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот, натпревари и вечерни шоу програми. Мини клуб за деца со дневни и вечерни програми. 

ПЛАЖА: Хотелска плажа, со камчиња. Лежалки на плажа и чадори за сонце не се наплаќаат. Пешкири за плажа со депозит. Приватни павиљони со резервација и се наплаќаат.